w

Zablokuj swojego Ex.

Zablokuj swojego Ex

Zablokuj swojego Ex – po rozstaniu jesteś w rozsypce i zdecydowanie warto unikać niezręcznych sytuacji.

W szczególności, gdy jedno z was wciąż żywi nadzieje co do powrotu do siebie czy waszej przyjaźni, a przecież tak po prostu nie da się funkcjonować. Dlatego dobrze ci radzę, jeżeli nie jesteś gotowa na konfrontację, to zablokuj swojego ex. Poniżej przedstawiam ci listę powodów, dlaczego warto to zrobić:

Przyspieszysz proces gojenia się ran.

Po rozstaniu ze swoim byłym partnerem najważniejsze jest to, abyś jak najszybciej doszła do równowagi. Dobrze wiem, że nie jest to proste. Samo zerwanie mogło być traumatycznym przeżyciem i wcale nie tak łatwo jest się po nim otrząsnąć. Prawdopodobnie od wielu miesięcy borykałaś się z myślami, aby zakończyć ten związek, ale to nie znaczy, że teraz nie masz prawa czuć wszechogarniającego cię bólu.

Przestaniesz przeglądać jego media społecznościowe.

Mnie zdecydowanie pomogło. Wiem, że przeglądając swoje media społecznościowe nie trafię na jego post. I naprawdę poczułam ulgę. Bo nawet jeżeli z kimś się już związał, a ja nadał pogrążałam się w rozpaczy po zakończonej znajomości, to nie wyskoczyło mi to jako pierwszy post o poranku, by zniszczyć mój nowy dzień. Moja rada: pierwsze co zrób, to właśnie usuń go lub zablokuj w znajomych w mediach społecznościowych.

Poczujesz się WOLNA.

Nie da się w pełni uwolnić jeżeli co chwilę przeglądasz komunikatory sprawdzając czy czegoś nie napisał lub czytając co napisał. Staje się to twoją obsesją. Wyobraź sobie to uczucie, gdy dostajesz powiadomienie, że dodał coś na którymś z mediów. Zamknij całkowicie ten rozdział i uwolnij się od ciężaru swoich własnych myśli.

Pokażesz mu, że twoje życie się nie rozpadło.

Nawet jeżeli się rozpadło, nie oznacza to, że masz mu dawać tę satysfakcję. Jedyna osoba, która absolutnie nie może wiedzieć, że jest ci źle to właśnie ON. Smutne wiadomości po alkoholu czy statusy o utracie swojej drugiej połowy. Marzysz, by opublikować coś w tym stylu tylko po to by on to przeczytał – jednak mając świadomość, że ta wiadomość do niego nie dotrze oszczędzasz sobie samej wiele zachodu.

Nowa dziewczyna!

Czy kobietę może coś bardziej zaboleć niż świadomość, że twój były po waszym długim związku szybko znalazł pocieszenie w innej? Co gorsza, to na pewno będzie najbardziej gorąca babka, jaką tylko mogłabyś sobie wyobrazić. To czyste uderzenie w twoje wszystkie kompleksy.

Chroń swojego nowego chłopaka.

Jeżeli twój Ex miał nadzieje, że do siebie wrócicie, to chyba nie ma nic gorszego niż jego wiadomości do ciebie lub do twojego nowego partnera.

Poczujesz się pewnie.

Nic nie daje takiej siły, jak ruszenie z miejsca. Być może ciągle zamartwiasz się jak to będzie dalej i co przyniesie ci los. Jednak zapewniam cię, że ten krok w twoją przyszłość doda ci energii. Poczujesz, że kontrolujesz sytuację, a nawet jeżeli to on zerwał waszą znajomość, to przynajmniej będziesz mieć małą satysfakcję, że utarłaś mu nosa.

 A według Ciebie czego jeszcze brakuje. Co kobieta powinna robić lub czego nie powinna ??

Magda

Co myślisz?

Napisane przez Magda

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

orgazm

Orgazm – 8 rzeczy których dowiedziałam się o orgazmie.